Kód: 77

Pidi MIX H+S 50g

73 Kč
V úterý

Pidi MIX hrášku a slunečnice.

Kategorie: Pidizelenina

Chcete malou krabičku plnou šťavnatého pokušení s chutí oříšků? Zvolte Pidi MIX hrášku a slunečnice.

 

Pro pěstování jsem záměrně zvolil variantu Frilly, která je nejen úžasně sladká a křupavá, ale zároveň velice zdobná pro svoje výrazné „kudrlinky“. Chuťově je Pidihrášek velmi blízký cukrovému hrášku. Je světle zelený a plný vitamínů, minerálů a vlákniny.

Použití v kuchyni je velmi univerzální s velkým důrazem na vizuální stránku kulinářských výtvorů. Zpestří také saláty, polévky, přílohy a smoothie.

 

 

Slunečnice jsou veliké a nádherné stejně tak i Pidislunečnice, kterou máme ve varietě BIG. Nabízí dlouhý stonek s výraznými děložními lístky. Její chuť připomíná oříšky. Je křupavá a přitom šťavnatá. Voní létem! Slunečnice si s sebou nese černou pluchu (obal semínka) na děložních lístcích, které jsou přirozenou součástí balení. Plušky jsou jedlé a obsahují spoustu vlákniny.

Připravit skvělé, chutné a nádherné jídlo s Pidislunečnicí je velice snadné. Díky svojí velikosti zastane funkci základní suroviny a tak se meze tvořivosti nekladou! Je vhodná do salátů, polévek, sendvičů nebo smoothies. A nebo ji jen tak chroupat u televize místo chipsů